گرامی داشت پیروزی انقلاب اسلامی

مجموعه ابنیه سازان قربانی مانند سیل مردم میهن پرست و ولایت مدار ایران زمین سالگرد جشن پیروزی انقلاب پر برکت اسلامی را گرامی می دارد. امنیت و آرامش این روزهای ما حاصل تلاش غیور مردان و زنانی است که برای آن خون خود را اهدا کرده اند. مجوعه ابنیه سازان قربانی این روزها را به تمامی کاربران خود تبریک می گوید و امیدوار است که بتوانیم در جبهه ساخت و ساز با تلاشی خستگی ناپذیر به مردم عزیز کشورمان خدمتی هر چند کوچک را ایفا کنیم. با یاد و خاطره حاج قاسم سلیمانی و تمام شهیدانی که در این روزها و دراین جشن بزرگ حضور ندارند.

مراسم تشیع دو شهید گمنام با حضور حاج رحیم قربانی

مراسم تشیع دو شهید گمنام در میدان هروی با شوری وصف ناپذیر در شهرک شهید رجایی با حضورحاج رحیم‌قربانی برگزار شد. در این مراسم روحانی مجموعه ابنیه سازان قربانی پایگاهی را با ماهیت یک ایستگاه صلواتی ایجاد نمود که در آن به پخش گل، چپیه و پذیرایی از حاضرین خدماتی هر چند کوچک را به عموم حاضرین ارائه نمود. بی شک شهیدان مقامی والا در بین عموم مردم این آب و خاک دارند که در همین راستا شرکت ابنیه سازان قربانی نیز خود را پیش قدم برای هر چه گرم تر کردن چنین مراسمی می داند.

نسخه جدید وب سایت لانچ شد

نسخه جدید وب سایت ابنیه سازان قربانی در دی ماه 1400 پیاده سازی شد. در ادامه شرحی از تکنولوژی توسعه خواهیم داد. net framework. یک فناوری نرم‌افزاری است که روی بسیاری از نسخه‌های سیستم عامل مایکروسافت ویندوز قابل اجراست و به سیستم عامل های دیگر از جمله لینوکس و مکینتاش نیز وارد شده است. از آنجا که چارچوب دات‌نت باعث توسعه ی برنامه های کاربردی از فرم کلاینت محور به فرم سرور محور شده است،  یک جابجایی اساسی در استراتژی مایکروسافت ایجاد نموده است. NET. در واقع یک چارچوب جدید جهت توسعه ی برنامه های کاربردی بر مبنای وب و مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در محیط مایکروسافت است  این چارچوب شامل مجموعه ای از زبانهای برنامه نویسی است که سی شارپ (C#) و ویژوال بیسیک مهمترین آنها می باشند. به شما پیشنهاد می شود برای آشنایی با C# چیست؟ مقاله اختصاصی ما را مطالعه نمایید. حال در امتداد مقاله به بررسی net. چیست خواهیم پرداخت.  در تعریف دیگر می توان گفت که دات نت فریم ورک مجموعه ای از فایل های مورد نیاز سیستم عامل (شامل فایل های DLL و رجیستری و واسطه های استاندارد ارتباط برنامه ها بایکدیگر) است که برای اجرای برنامه های نوشته شده تحت دات نت ضروری می باشد (توجه: برای اجرای برنامه های تحت جاوا نیز نیاز به نصب JAVA virtual machine دارید). چون چارچوب دات نت می خواهد از فلسفه سادگی “keep it simple” پشتیبانی کند به همین دلیل، اساس کار نصب برنامه ها copy-only installation می باشد. یعنی دیگر نیازی به پکیج کردن برنامه ها توسط برنامه نویس و نصب توسط کاربر نیست. بلکه تمامی فایل های کتابخانه ای مورد نیاز را فریم ورک تامین می کند و برنامه ها با روش فقط کپی در ویندوز کار می کنند.

<1>

نمونه پروژه ها

تصاویر برخی از نمونه پروژه های مجموعه را می توانید در قالب یک ماهیت مشاهده کنید.